Bayilik için hemen iletişime geçebilirsiniz

Tüm makine, ekipman ve ürünleri içinde bayilik paketi ile hemen işinize başlayabilirsiniz üstelik eğitiminiz yerinizde ve ücretsiz…

Sizin için hazırladığımız aşağıdaki bayilik paketiyle hemen işinize başlayabilirsiniz. Üstelik isim hakkı ücreti, aidat ve ilçe koruma ücreti ödemeden…

Detaylı bilgi almak için İletişim formumuzu doldurmanız gerekmektedir veya bize 0533 778 9961 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

BLUEGREENWAX Susuz Araç Yıkama Solüsyonu 20 litre Bidon şeklinde 5
BLUEGREENWAX Jant Temizleyici Solüsyon 20 litre Bidon şeklinde 3
BLUEGREENWAX Cam Temizleyici Solüsyon 20 litre Bidon şeklinde 3
BLUEGREENWAX Araç İçi Temizlik Solüsyonu 20 litre Bidon şeklinde 3
BLUEGREENWAX Lastik Parlatıcı Solüsyon 20 litre Bidon şeklinde 2
BLUEGREENWAX Buharlı Dış Yüzey Temizleme 20 litre Bidon şeklinde 1
BLUEGREENWAX Motor Koruma 5 litre Bidon şeklinde 1
BLUEGREENWAX Motor Temizleme 5 litre Bidon şeklinde 1
BLUEGREENWAX Antibakteriyel İç Temizlik 5 litre Bidon şeklinde 1
BLUEGREENWAX Sinek&Böcek Temizleme 5 litre Bidon şeklinde 1
BLUEGREENWAX Torpido Parlatıcı 5 litre Bidon şeklinde 1
BLUEGREENWAX Koltuk&Döşeme Temizleme 5 litre Bidon şeklinde 1
Ürün Pompası (1 litre) Adet 5
Mikrofiber Bez Adet 40
Internet Sitesi (Kuruluş ve 1 yıllık internet sitesi işletim masrafları dahil) Adet 1
Buharlı Oto Yıkama Makinesi Adet 1
Islak&Kuru Elektrik Süpürgesi Adet 1
Hava Kompresörü Adet 1
Havalı Alet Seti-Kale Adet 1
Polisaj Makinesi Adet 1
Mobil Oto Süpürgesi Adet 1
Bluegreenwax Far Parlatma Kiti Adet 1
Bluegreenwax Cam Tamir Kiti Adet 1
Bluegreenwax Deri koltuk Tamir Kiti Adet 1
Paspas ve Taban Döşemesi Temizleme Fırçası Adet 1
Motor Temizleme Fırçası Adet 1
Kağıt Paspas Adet 500
Lastik Süngeri Adet 1
Kartvizit (1 adet isim için) Adet 1000
T-Shirt (Logolu) Adet 2
Yelek&Pantolon Takımı (Logolu) Adet 2
Kırlangıç Flama (Logolu) Adet 2
Şapka (Logolu) Adet 2
El Broşürü Adet 1000
Hizmetlerimizle İlgili İç Mekan Görseli Adet 1
Atölyenin Bilgisayar Ortamında Yerleşimi ve Dizaynı Adet 1
Başlangıç Eğitimi (Susuz Oto Yıkama-1 gün) Adet 1
Oto Kokusu (Logolu) Adet 500
Bayilik başvurusu için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

ADINIZ&SOYADINIZ (Zorunlu)

DOĞUM YILI (Zorunlu)

MESLEĞİ (Zorunlu)

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İl ve İlçe (Zorunlu)

TELEFON (Zorunlu)

E-POSTANIZ (Zorunlu)

EĞİTİM BİLGİLERİ

ÖGRENİM DURUMU
İlkogretimLiseYüksekokulÜniversite

MEZUNİYET YILI

İŞ HAYATI

ÇALIŞIYORMUSUNUZ (Zorunlu)
EVETHAYIR

İŞ YERİ ADI

GÖREVİNİZ

KAÇ YILDIR BU GÖREVİ SÜRDÜRÜYORSUNUZ?

YATIRIM BİLGİLERİ

YATIRIM YAPMAK İSTEDİĞİNİZ BÖLGE (İL/İLÇE) (Zorunlu):

BÖLGEDE KENDİ DÜKKANINIZ VAR MI? (Zorunlu)
VARYOK

VARSA KAÇ M2'DİR? (Zorunlu)

YATIRIM ARACI OLARAK NE KULLANILACAK?
ÖZKAYNAKKREDİORTAK

İŞLETMENİN BAŞINDA KİM BULUNACAK (Zorunlu)
KendimOrtağımProfesyonel Bir YöneticiAkrabam

HANGİ BAYİLİK PAKETİ İLE İLGİLENİYORSUNUZ (Zorunlu)
Sadece Susuz Bayilik PaketiSusuz&Buharlı Bayilik PaketiSulu&Susuz&Buharlı Bayilik Paketi

İLAVE OLARAK YAPMAK İSTEDİNİZ İŞLER VARMI ?
Lastik DeğişimiOto EkspertizAraç Kaput ve Cam FilmiOto Aksesuar Satışı]

İŞ DÜŞÜNCENİZ NE AŞAMADA?
Düşünce aşamasındayımİş fikrine karar verdim marka karar aşamasındayımİş yerim hazır

KOSGEB DESTEKLERİNE BAŞVURACAK MISINIZ?
EVETHAYIR

İŞLETMENİZİ NE ZAMAN AÇMAYI PLANLIYORSUNUZ; (Zorunlu)

GENEL BİLGİLER

NEDEN ARAÇ TEMİZLİĞİ İŞİNE GİRMEK İSTİYORSUNUZ?

DAHA ÖNCE OTO TEMİZLİK İŞİ İLE UĞRAŞTINIZ MI?
EVETHAYIR

DAHA ÖNCE ARACINIZ SUSUZ VE BUHARLI ŞEKİLDE YIKATTINIZ MI?

EVETHAYIR

Sabit Hizmet Noktası Paketi içinde bayiye mobil olarak susuz oto yıkama hizmetini vermesine olanak sağlamanın yanında kar marjı çok yüksek olan oto kuaför hizmetini vermesini sağlayacak teçhizat ve ürünler bayilerimize tedarik edilmektedir.

Verilen teçhizat ve ürünlerin tamamı üretici garanti belgesi ile birlikte bayiye teslim edilen sınıflarının lideri malzemelerdir.

Oto kuaför teçhizatlarının başında Buharlı Oto Yıkama ve Oto Kuaför hizmeti konusunda çok iyi sonuçlar üreten Buhar makinesi gelir. Burada bayiye seçmesi için 2 adet marka&model opsiyonu sunulmaktadır. Sağlanan buhar makineleri oto yıkama&oto kuaför işlemi düşünülerek tasarlanmış kendi segmentlerinde lider makinelerdir. Özellikle oto taban ve tavan döşeme temizliği ve koltuk temizliğinde üstün kalitede işler çıkaran Oto Buhar Makineleri BLUEGREENWAX’ın Sabit Hizmet Noktası Paketinin vaz geçilmez ekipmanlarıdır. Listede de görüleceği üzere bir Detaylı Temizlik ve Araç Bakım Merkezi’nin ihtiyaç duyduğu tüm malzemeler paket kapsamında bayilerimize tedarik edilmektedir.

Bu paketi satın alan bayilerimiz bulundukları ilçede korumalı olarak BLUEGREENWAX markasını kullanma hakkına sahip olurlar. Bölgeleri sözleşme ile koruma altına alınır.

BLUEGREENWAX’tan bugüne kadar bayilik alan birçok girişimcimiz KOSGEB’in sunduğu Girişimcilik Destek Programı’na dahil olarak hibe desteklerle işletmelerini kurmuşlar ve finansal olarak çok kırılgan oldukları ilk yılları bu sayede rahatça geçirmişlerdir. BLUEGREENWAX olarak yeni bayi adaylarımızın tüm KOSGEB süreçlerinde ücretsiz danışmanlık hizmeti vererek bu haktan faydalanmalarını sağlıyoruz.

Fazla kilolardan mı şikayetçisiniz? O halde neden mide küçültme ameliyatı nı denemiyorsunuz. mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor. Resin ribonlar daha çok sentetik ve plastik etiketler için uygundur. Fiyatları Wax Resine göre daha pahalıdır. Resin ribon en dayanıklı ribon çeşididir. Aşınmaya, kimyasallara ve yüksek ısıya maruz kalacak etiketlerde tercih edilir.Tekstil baskılarında en ağır yıkamalara dayanıklı ribon olan resin ribon alkol testinde de çıkmamaktadır. Resin ribonla polyester, polimid, polipropilen ve polietilen etiketlere baskı yapmak mümkündür. Reçine oranı diğer türlere kıyasla en yüksek seviyededir. Karışımında karbon, bazı kimyasallar, reçine ve balmumu kullanılır. Wax Resin ribonlar adından da anlaşılacağı üzere wax ile resin kalite ribon arasındadır. Fiyat olarak wax ribonların ortalama olarak 2 katı fiyatında resin ribonların ise yarı fiyatındadır. Bazı barkod yazıcılar normalde kağıt bazlı etiketler üzerine baskı için wax ribon kullanılması gerekiyorken wax resin ribona ihtiyaç duyarlar. Bu durum barkod yazıcının baskı kafası ile alakalıdır. Wax ribon, genel amaç ile ekonomik olarak termal transferi yapılmasını sağlayan ribon çeşididir. Kağıt bazlı etiketlere baskı alırken kullandığımız wax ribonlar uygun fiyatları ile de baskı maliyetini düşüren ribon çeşididir. Plastik bazlı etiketler hariç diğer tüm etiketlerin %90′ ına yakınına wax ribon ile baskı alabilirsiniz.
mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
tüp mide, mide küçültme ameliyatı
tüp mide, mide küçültme ameliyatı
En güzel cami halısı burda.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.
Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.
Mide botoksu midenin belirli yerlerine botoks maddesi enjekte etme suretiyle midedeki kasların çalışmasını sınırlandırmayı ve sayede midenin gıdaları sindirim sürecini yavaşlatarak buna bağlı olan açlık-tokluk hissi süresinin de uzatılmasını amaçlayan ameliyatsız kolay kilo verme tedavisidir. Botoks uygulanırken, midenin detaylı şekilde içerden görüntülenmesini sağlayan endoskopi uygulaması ile gerçekleştirilir. Bu sayede hastaya sadece gastroskpik uygulaması kadar bir rahatsızlık olur. Özellikle diyet programlarına ve düzenli egzersizlere uymakta zorlanan ve buna bağlı olarak da obeziteye yakalanan, bu yüzdende obezitenin sebep olduğu çeşitli sağlık sorunları olan kişiler için mide botoksu bir devrim niteliğindedir ve son yıllarda ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Mide botoksu midenin belirli yerlerine botoks maddesi enjekte etme suretiyle midedeki kasların çalışmasını sınırlandırmayı ve sayede midenin gıdaları sindirim sürecini yavaşlatarak buna bağlı olan açlık-tokluk hissi süresinin de uzatılmasını amaçlayan ameliyatsız kolay kilo verme tedavisidir. Botoks uygulanırken, midenin detaylı şekilde içerden görüntülenmesini sağlayan endoskopi uygulaması ile gerçekleştirilir. Bu sayede hastaya sadece gastroskpik uygulaması kadar bir rahatsızlık olur. Özellikle diyet programlarına ve düzenli egzersizlere uymakta zorlanan ve buna bağlı olarak da obeziteye yakalanan, bu yüzdende obezitenin sebep olduğu çeşitli sağlık sorunları olan kişiler için mide botoksu bir devrim niteliğindedir ve son yıllarda ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Termal Etiket Eco Termal etiket, yüzeyinde hami bir katman bulunmayan miktar çeşididir. Kumbara üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır. Kullanılan barkod yazıcının baş bölgesindeki ısı beraberlik birlikte termal sıvılaşma özelliği gösterir dahi bu şekilde Eco termal etiketin üzerine baskı alınır. Bu termal etiketlere yumruk termal olarak (ısıyla) yapılır ve yerde yüzden ribon kullanılmaz. Ribon kullanımı olmadığı için tahakküm maliyeti sıfıra yakındır.
Caminin önünde ve iki yanında geniş Cami Halısı dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
Botoks esas olarak ciltte kırışık azaltmak amacıyla çok yaygın kullanılmaktadır ve tehlikeli bir yan etkisi bilinmemektedir. Mide botoksu uygulaması ise standart bir endoskopik işlem olduğundan literatürde bildirilmiş önemli bir yan etkisi bulunmamaktadır. Kas hastalığı olanlar ve botoksa karşı alerjisi olan kişilerde işlemin uygulanması uygun değildir. Botoks işlemleri genel olarak estetik operasyonlarda, ciltteki kırışıklıkları azaltmak amacıyla kullanılmaktadır. Bu noktada hem estetik, hem de obezite tedavisi amaçlı yapılan botoks uygulamalarının uygun hastalara yapıldığında bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Kas hastalığı yaşayan, botoks alerjisi olduğunu düşünen ve gastrit, ülser vb. mide rahatsızlığı olan hastalar durumlarının hekimlerine belirtmeli ve gerekli tetkiklerin yapıldığına dikkat etmelidir. Bunun yanı sıra hastaların botoks uygulaması yaptırırken tecrübeli bir hekim ve tam donanımlı bir hastane tercih etmeleri büyük önem taşımaktadır.

Nasıl uygulanır?

Anestezi Hekimi eşliğinde endoskopik yöntemle kesisiz olarak mideye ulaşılır ve mide içerisinde ortalama 20 noktaya yapılan Botulinum toksini sayesinde uzun açlık süresi, geç acıkma, iştah kontrolü ve çabuk doyma gibi etkiler kazandırılan hasta hızla kilo verir.

İşlem endoskopik yolla, ameliyat riskine girmeden ve özel bir hazırlığa gerek duyulmadan yapılabilmekte ve 10-15 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanabilmektedir. 1-2 saat sonra kişi sosyal yaşantısına dönebilir.

Mide botoksu sonrasında nelere dikkat etmek gerekir?

Fastfood gibi hızlı tüketilen gıdalar, asitli içecekler tüketilmesi zararlıdır. Botoks uygulanan hastalar daha geç acıkmakta, daha az porsiyonlarla doymakta, daha erken tokluk hissetmektedir.

Mide Botoksu Kimler için Uygundur?

Mide botoksu aslında kilo vermek isteyen herkese uygulanabilir. Bu işlem bir ameliyat değildir. Ancak hasta seçimi önemlidir. Vücut kitle indeksi 40’ın üzerinde olan ve ameliyat ile başarı elde edilebilecek hastalarda mide botoksunun çok faydalı olmayacağını söylemek gerekir. Bu noktada fazla kiloları olan ama ameliyat edilecek kadar da obez olmayan ve kilo vermek isteyen hastalar ideal hasta grubunu oluşturur. Midesinde ülser veya gasrit olan hastalarda ise öncelikle bu hastalıkların uygun tedavisi gerçekleştirildikten sonra mide botoksu uygulanabilir.

Dijital Baskı ve baskı etiketi teknolojileri geliştikçe firmaların büyük ebatlı etiket ihtiyaçlarına da dijital çözümler sunulmaya başlamıştır. Böylece, birbirinden canlı renklerin ve kusursuz çizgilerin hakimiyetindeki büyük ebatlı dijital baskı etkileri; kurumsal firmaların reklam kampanyalarındaki en iddialı unsurlarına dönüşmüştür.
TOP